Usługi kamieniarskie - Szczecin

Salon jako serce każdego domu, w którym spędzamy czas zarówno z rodziną, gromadząc się w nim na wspólnym relaksowaniu i rozmowach, jak i z gośćmi, których chcemy przyjąć jak najlepiej w naszych progach, jest wizytówką naszego domu. Jeśli salon jest przytulny i gustownie urządzony to czas spędzony w nim staje się przyjemniejszy.

Firma Janik - usługi kamieniarskie 
w Szczecinie

Kolorystyka, materiały, dodatki

Stworzenie w salonie przytulnego nastroju wymaga doboru odpowiednich materiałów, kolorów i dodatków. Możemy ocieplić wnętrze ciepłymi kolorami, firankami i zasłonami, puchatymi dywanami, miękkim obiciem mebli wypoczynkowych oraz… kominkiem.

Kominek – ciekawy dodatek do wnętrza

Kominki nadają wnętrzu ciepły i gustowny wygląd a jednocześnie spełniają funkcję praktyczną. Z powodzeniem mogą być wykorzystane jako element salonu bądź innych pomieszczeń, którym chcemy nadać wyjątkowy i jednocześnie przytulny wygląd.

W doborze kominka może pomóc firma z wieloletnim doświadczeniem, taka jak np. zakład kamieniarski Kominki Janik, którego specjalizacją są usługi kamieniarskie – Szczecin, w których skład wchodzi produkcja kominków, budowa i renowacja pieców kaflowych, tworzenie nowoczesnych systemów ogrzewania domów oraz produkcja wyrobów gotowych z różnego rodzaju kamienia. W ofercie znajdziemy tradycyjny kominek, wybudowany przez kamieniarza lub bio kominek, niewymagający podłączenia do komina.

Ze szczegółowymi ofertami można zapoznać się w siedzibie firmy mieszczącej się przy ul Balińskiego 7E w Szczecinie lub pod numerem telefonu: 503 866 265.

W skład usług kamieniarskich wchodzą: wykonanie projektu kominka, dobór odpowiednich materiałów do wykonania kominka, zbudowanie kominka w domu klienta. Ciekawą opcją jest również wykonanie obudowy kominkowej o wysokiej jakości, która może być dopasowana do stylu istniejącego już kominka i całego salonu. Obudowy są dostępne w różnych rozmiarach i mogą być wykonane z różnych materiałów.

Usługi kamieniarskie - Szczecin

Granitowe dodatki do wnętrz

Granit będąc popularnym materiałem i mającym wiele zalet, takich jak trwałość, solidność, łatwość w utrzymaniu czystości a także efektywny wygląd, jest stosowany między innymi do wykonywanie obudowy kominkowej. Innym elementem domu, który doskonale sprawdzi się w granitowej oprawie, są parapety, również wykonywane przez firmę Janik ze Szczecina. Granitowe parapety nie tylko pięknie się prezentują, ale są również trwałe i mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu.

Wykończenie schodów

Granit może być również wykorzystywany do wykańczania schodów, na zewnątrz jak i wewnątrz domu, które mogą prowadzić np. do drzwi wejściowych czy też na taras lub balkon. Schody granitowe cechuje solidność i trwałość, a także praktyczność i funkcjonalność – łatwo się je myje i zamiata.

Usługi kamieniarza w zakresie wyrobów kamieniarskich są nieocenione. Zachowując wysoką jakość i profesjonalizm, kamieniarz powinien cechować się także terminowością, dokładnością, rzetelnością i uczciwością.

Dobór odpowiednich dodatków do wnętrza domu jak i na zewnątrz łączy się z wyborem doświadczonego wykonawcy usługi, którego praca wpłynie na satysfakcję klienta i radość z przebywania w salonie, i nie tylko, jak z bajki.

Dodaj komentarz